Liity jäseneksi Jussi-TV Verkkokauppa
 

Uutiset

 

Tekniikkakisan tulokset


14.08.2018

 

Pohjanmaan alueen tekniikkakisan finaalissa oli yhteensä 110 osallistujaa yhdeksästä eri seurasta.

 

Onnittelut voittajille ja kaikille osallistujille. Kiitokset SMJ P06 joukkueelle järjestelyistä.

 

TEKNIIKKAKISAN FINAALI 4.8.2018
G-TYTÖT
NIMI SEURA YHT.
Koskinen Alisa ÄhtU 48
Laiho Fanny SMJ 45
Niskanen Aada Virkiä 44
Kontio Rosa Virkiä 41
Lakaniemi Emma Virkiä 40
Santala Emilia ViVe 39
Viinikka Miida ÄhtU 38
Norpo Venla ÄhtU 38
Katajamäki Meea ViVe 38
Saarela Netta KaKa 37
Korpela Sara Virkiä 37
Nummijoki Venla KaKa 36
Pöyry Minea ÄhtU 36
Keppo Katariina Virkiä 36
Korri Luna LaVe 35
Uusitalo Katri KaKa 33
Ojala Josefina SMJ 33
Okkonen Nella SMJ 28
Lilja Kiira SMJ 26
Takala Maija SMJ 24
Peltola Veera Virkiä 24
Piuhola Milja SMJ 21
F-TYTÖT
NIMI SEURA YHT.
Luoma Kastanja SMJ 52
Meriläinen Minttu SMJ 48
Niskakangas Matilda SMJ 48
Kivimäki Emmi SMJ 47
Ania Sara SMJ 46
Heimonen Amanda SMJ 46
Järvinen Hertta SMJ 46
Palomäki Juulia SMJ 44
Riippi Aliisa SMJ 41
Laukkanen Selma APV 40
Siloaho Helmi SMJ 38
Parviainen Anni APV 36
Rannanpää Iida ViVe 33
Kataja Minttu ViVe 32
Myllymäki Iisa-Elina SMJ 26
Varto Pinja SMJ 14
E-TYTÖT
NIMI SEURA YHT.
Kangasluoma Emmi Virkiä 44
Jaskari Laura Virkiä 42
Kataja Olivia SMJ 41
Rannanpää Neea ViVe 40
Yli-Kojola Jutta Virkiä 40
Lakaniemi Neea Virkiä 39
Peräaho Kerttu Virkiä 38
Latomäki Elise SMJ 37
Toukkala Maiju Virkiä 35
Soini Kaisa SMJ 34
Katajamäki Oona Virkiä 33
Lähdemäki Kaisa SMJ 32
Ikola Jonna Virkiä 32
Uusimäki Karoliina APV 31
Liikala Minttu APV 31
D-TYTÖT
NIMI SEURA YHT.
Mäkiviita Minea SMJ 48
Kurtti Minttu Virkiä 47
Tuuri Fanni IK 46
Latvatalo Veera IK 42
Kontio Krista Virkiä 42
Marttala Kia SMJ 39
Kotamäki Fanny SMJ 39
Leppäharju Siiri KaKa 38
Sepponen Inka KaKa 38
Toivonen Ida IK 36
Muurinen Eveliina SMJ 33
Salmenaho Julia Virkiä 32
G-POJAT
NIMI SEURA YHT.
Autio Miro KoU 53
Valli Akseli KoU 49
Tuomela Jooa ViVe 49
Mononen Niko SMJ 46
Savola Lauri LaVe 46
Lehtonen Jere KoU 45
Karvonen Kasper SMJ 44
Tuominiemi Eelis SMJ 44
Lahti Eeli SMJ 39
Lähdesmäki Venni SMJ 35
Yli-Kokkila Lauri SMJ 34
Oijennus Roni SMJ 30
Karvonen Oskar SMJ 20
Lintu Lenni LaVe 16
F-POJAT
NIMI SEURA YHT.
Saarinen Jerry SMJ 58
Kuusisto Luka SMJ 55
Saarinen Rasmus SMJ 49
Talasmäki Eetu KoU 48
Meriläinen Joona SMJ 46
Haanpää Jimi ViVe 45
Alanko Lauri KoU 44
Korkiamäki Lenni SMJ 44
Niemi Veeti ViVe 44
Rannanpää Joona ViVe 44
Rauhala Aleksi KoU 42
Juonoja Eemi SMJ 41
Lähdemäki Tuomas SMJ 41
Herrala Touko ViVe 40
Santala Arttu ViVe 39
Hakala Tuomo KoU 38
Korpi Jerry SMJ 38
Kokko Eemeli SMJ 38
Rintala Renne KoU 34
Kivimäki Eemeli SMJ 20
E-POJAT
NIMI SEURA YHT.
Ruohoniemi Lauri SMJ 56
Kujala Topi SMJ 55
Loukasmäki Sampo KoU 45
Saarinen Jesse SMJ 42
Männikkö Oskari SMJ 41
Kivimäki Eetu SMJ 39
Pykälämäki Aleksi SMJ 39
Keihänen Valtteri SMJ 38
Yli-Ojanperä Topias KoU 36
Saarinen Roope SMJ 25
D-POJAT
NIMI SEURA YHT.
Rintala Roope KoU 50

Takaisin uutisiin